Acht Takke-Mussen op een rij 2023-2024

02-11-2024


De rechtse drie musjes zijn zo goed al klaar, nu de rest nog en dan de tak waarop ze zitten, er komt nog wat mos op en dan nog wat schaduw en licht en dan is hij op het vernissen na klaar!!

IKKE

31-10-2024
Dit project heeft te lang in een hoekje gestaan oorzaak te druk met andere projecten, hoe dan ook ik heb dit ovale paneel weer op de ezel staan en ik wil hem nu eerst afmaken voordat ik weer verder ga met andere projecten!
Ik zal de komende dagen even een foto update posten zodat je het verschil met onderstaande foto kunt zien!

IKKE

27-05-2023
Het gaat niet erg snel maar wel vooruit het is heel veel werk, zal ff kijken of ik al een foto heb, momentje ff zoeken!

En nu langzaam maar zeker opbouwen laagje voor laagje tot er een moment komt van stop!

IKKE

 

20-05-2023
Acht musjes op een rij is een project dat op een ovale plank komt, de achtergrond heb ik eigenlijk een hele tijd geleden al gemaakt!


Deze heb ik dus al een tijdje geleden al gemaakt voor de musjes maar ik wist nog niet zeker of ik de musjes of iets anders erop wilde, en ik was nog te bezig met andere projecten, maar nu ben ik er dus aan begonnen en binnenkort meer hier over

IKKE

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *