Project 2 Kip in de Mist

Kip in de mist eindresultaat.

06-12-2020

Dan zijn we op dit moment al met vier werkjes bezig, gisteren bezig geweest met de kip, ik ben net begonnen met schilderen met olieverf en ik kan schrijven dat het moeilijk is!
Maar goed als het makkelijk zou zijn dan schilderde heel Nederland wel denk ik.
Ik heb de kip scheef op het doek geschetst en daar zit ik nu een beetje mee.

De onderste foto is genomen bij kunstlicht in werkelijkheid is hij lichter maar je ziet de fouten nog maar goed het voordeel van olieverf is dat je nog veel kunt aanpassen.
Aan de kop heb ik eigenlijk nog niets gedaan alleen nog maar de kleur erop gezet de snavel is nog wit en de ogen ook.
Ik heb nog het nodige te doen.


08-12-2020
Langzaam maar zeker begint het er op te lijken, even terug naar de kip.

Het lijkt maar het is niet hetzelfde maar ik moet het ook nog leren dis is pas mijn tweede olieverf schilderij en het is niet goed daar ben ik eerlijk over maar mega slecht vind ik het zelf ook weer niet.
Ik ben blij dat het op een kip lijkt en morgen ga ik kijken of ik nog wat kan verbeteren en dan als laatste de krabbel eronder
Ik heb er wel weer dingen van geleerd en dat is ook de bedoeling wat ik nu leer kan ik volgende keer weer toepassen!

09-12-2020
De kip heeft na nog wat aanpassingen de HH eronder gekregen en dat betekent dat ik er niets meer aan ga doen.
Ik heb me dat voorgenomen als de schilderij klaar is om dat de doen, staat er een krabbel onder het schilderij dan is het klaar, misschien ooit nog een lak laagje maar dat is het dan ook.
Je kunt wel aan het veranderen blijven en dat moet niet denk ik, als ik de schilderij weg zou leggen en over een half jaar weer tevoorschijn zou halen dan kan ik zo weer verder gaan omdat ik dan vast weer dingen zie die ik niet goed vind en dat is iets wat ik dus niet wil.
Op naar project 3


IKKE

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *