
17-12-2020
Mijn nieuwe project en niet de makkelijkste effect in verf (grove structuur), goudkleur, gloed van licht, dus al met al een hele uitdaging.
Ik ben er aan begonnen en het ziet er nu zo uit,

Een van de moeilijke dingen is het mengen van verf, ehm ik bedoel meer het mengen van diverse kleuren om de juiste kleur te krijgen.
Ik had het probleem dat ik gisteren een kleur heb gemengd op gevoel en vandaag wilde ik dezelfde kleur en dat lukte niet.
Misschien dat ik het volgende keer maar ga opschrijven, ik heb ene boek waar alle meng verhoudingen in staan maar ik heb alle kleuren nog niet die ze in het boek gebruiken.
De voorbeeld foto in dit project staat op de pc en dat geeft natuurlijk al een heel ander beeld, qua scherpte en kleuren, dat maakt het nog moeilijker.
Dan zit ik vaak met kunstlicht te schilderen en en soms bij daglicht ook dat is niet altijd handig ben ik achter gekomen.
Dus ik kan nu rustig schrijven dat er veel leer momentjes zijn en ook moeilijke momenten maar ik vind het wel leuk om te doen en ik hoop dat dat blijft.
Ik ben omdat het tussendoor ook nog soms moet drogen met meerdere projecten bezig.
Maar goed dit is op deze pagina het project kindje in de theekop, zo heb ik het genoemd.
28-12-2020
Het leek me leuk om alle tussenstappen eens op een rij te zetten dus hierbij.




