Ik vind die standaard voederhuisjes niet mooi en vooral die huisjes van hout op zo’n houten poot (vaak van berk gemaakt) met een dakje de standaard vogelvoeder huisjes dus.
Ik ga deze winter een vogelhuisje maken die anders is en er ook nog eens leuk en grappig uitzit ik heb al een tekening gemaakt en begin volgend jaar ga ik er een maken.
Word dus vervolgd……………..
01-12-2020
Ik heb dit jaar enkele vogel voederplekken gemaakt in de tuin, op vier plekken, een voederplek moet nog worden aangepast.
Twee voederplekken staan al op de foto…………
De eerste is een combinatie voederplek, onder kunnen de vogeltjes voer vinden en boven vind je aan de ene kant een koolmees nestkastje en aan de andere kant een Pimpelmees nestkastje.
Dus twee verschillende openingen.
Dit is een lampenkap en een dienblad in combinatie met een houten gordijnen stang.
Beetje verf erop gespoten en tataa je hebt een vogelhuis die niemand heeft en ook nog eens heel erg leuk is, al zeg ik het zelf en de kosten zo goed als niets.
De kap en dienblad komen van de kringloop de paal had ik nog, en het koste een paar uurtjes werk.
Voederplek drie moet nog even op de foto maar is ook nog niet helemaal klaar.
IKKE